Porządek Mszy Świętych

Dni powszednie: 6.30 i 18.00
Dni świąteczne: 6.30, 9.00 i 18.00
Niedziele i święta nakazane: 7.00, Halickie – 8.10, 9.30, 11.00, 12.30 i 18.00.

 


Drukuj

15 listopada 2020 – XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

DojlidyParafia.pl. Opublikowano w Ogłoszenia parafialne

1. Bóg zapłać dobrodziejom naszej Parafii – wszystkim troszczącym się o nasz kościół i jego otoczenie.  Serdeczne dzięki za datki do puszek przed kościołem – na leczenie Nikosia Wasilewskiego chorego na SMA1. 

 

2. W tym tygodniu przypadają:

 

- 16.11 (poniedziałek) – Uroczystość NMP Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia, Głównej Patronki Archidiecezji Białostockiej. 

Msze św. w naszym kościele o godz.: 6.30, 9.00 i 18.00. Na godz. 17.00 zapraszamy „Matki w Modlitwie”!

Przypominamy, że w Katedrze trwa Nowenna Opieki przed tą Uroczystością. Zachęcamy do udziału w Nowennie jeszcze dziś o godz. 18.00 osobiście lub za pomocą transmisji internetowej. 

 

- 17.11 (wtorek) – Wspomnienie Św. Elżbiety Węgierskiej,

 

- 18.11 (środa) – Wspomnienie Bł. Karoliny Kózkówny, Dziewicy i Męczennicy. Na godz. 17.00 zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu prowadzoną przez Wspólnotę Przyjaciół Oblubieńca! 

 

- 19.11 (czwartek) – Wspomnienie Bł. Salomei, Dziewicy. 

 

- 20.11 (piątek) – Wspomnienie Św. Rafała Kalinowskiego, Prezbitera,

 

- 21.11 (sobota) – Wspomnienie Ofiarowania NMP,

 

3.  Przyszła niedziela (ostatnia w roku liturgicznym), to Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. W tym roku z racji na niedzielę, nie ma wspomnienia św. Cecylii, patronki muzyki kościelnej, ale pamiętać będziemy w modlitwach o naszym panu Organiście, o naszym chórze parafialnym,  a także o dziecięcej  scholi parafialnej.

 

4. W związku z zarządzeniami Państwowymi i naszego ks. Arcybiskupa,  w naszym kościele liczba uczestników Nabożeństw nie może przekroczyć 34 osób. Ks. Abp udzielił dyspensy od udziału osobistego we Mszy św. niedzielnej osobom, które znajdują się w czerwonej strefie. Informujemy również, że w tym czasie, w każdą niedzielę będzie transmitowana przez naszą stronę internetową i facebooka Msza święta z naszego kościoła o godz. 9.30 (9.15 - Godzinki). 

Wszystkie zalecenia ks. Abp.  znajdziemy w gablocie przed kościołem i na naszej stronie internetowej.

 

5. Niech Bóg obficie błogosławi na czekający tydzień. Szczęść Boże!