Porządek Mszy Świętych

Dni powszednie: 6.30 i 18.00
Dni świąteczne: 6.30, 9.00 i 18.00
Niedziele i święta nakazane: 7.00, Halickie – 8.10, 9.30, 11.00, 12.30 i 18.00.

 


Drukuj

06 stycznia 2008 - II Niedziela po Narodzeniu Pańskim - UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO

Opublikowano w Ogłoszenia parafialne

Zapraszamy do zapoznania się z ogłoszeniami parafialnymi na II Niedzielę po Narodzeniu Pańskim.

 

1. W najbliższą niedzielę (13.01) Święto Chrztu Pana Jezusa i zakończenie Okresu Narodzenia Pańskiego. Zachęcamy do licznego uczestnictwa we Mszach św. i modlitwy dziękczynnej za łaskę Chrztu św.
Ofiary do puszek przed kościołem na paczki świąteczne dla scholi, ministrantów i oazy.

2. Od 28 grudnia, rozpoczęliśmy wizytę duszpasterską, zwaną tradycyjnie kolędą, w domach naszych Parafian. W tym roku, kolęda będzie trwała nieco dłużej, z powodów: po pierwsze – krótkiego karnawału, po drugie – z jeszcze nie całkowitego dojścia do zdrowia ks. proboszcza, po przebytej operacji. Za dłuższy okres oczekiwania na kapłana, przepraszamy!
Postarajmy się, aby podczas naszych spotkań kolędowych Rodziny były w komplecie. Niech nie zabraknie wzajemnej życzliwości i troski: o Parafię i siebie. Przy okazji wizyty duszpasterskiej prosimy o ofiary, oczywiście na miarę naszych możliwości, na potrzeby kościoła i prac w nim prowadzonych.
    Serdeczne Bóg zapłać, za dotychczasową życzliwość i gościnność podczas spotkań kolędowych ora za składane ofiary na rzecz kościoła i kapłanów.

 
W czekającym tygodniu, kolęda:
07 stycznia (poniedziałek)
– Solniczki, wieś i kolonia, początek od godz. 16.00,
08 stycznia (wtorek) – Solniczki – „Nowe Osiedle”, początek od godz.16.00,
09 stycznia (środa) – Stanisławowo po stronie Dojlid, początek od godz.16.00,
10 stycznia (czwartek) – Stanisławowo po stronie Olmont, początek od godz.16.00,
11 stycznia (piątek) – Białostoczek k. Kurian i ul. Kol. Dojlidy oraz Wigierska z ulicami odchodzącymi: Busolowa, Dokerów, Kadłubowa, Pokładowa, Fregatowa i Marynarska, początek od godz. 16.00,
12 stycznia (sobota) – bloki przy ul. Eliasza, początek od godz.12.00.

W przyszłym tygodniu, kolęda:
14 stycznia (poniedziałek)
– Zagórki, ulice: Liniowa, Funkcyjna, Ułamkowa, Cyfrowa, Algebraiczna, Pierwiastkowa, Mnożna, Dodatnia, Geometryczna, Logarytmiczna i Matematyczna, początek od godz.16.00,
15 stycznia (wtorek) – Kol. Dojlidy, ulice: Stoczni Gdańskiej (po obu stronach), Św. Jana Chrzciciela, Zawilców, Zalesie i ulica bez nazwy odchodząca od niej, Macierzanki, Jastrzębia, Strumykowa, Zabłudowska, Zatokowa, Perłowa i Wodna, początek od godz.16.00,
16 stycznia (środa) – Kol. Dojlidy, ulice: Milowa, Falowa, Berberysowa, Wiosłowa, Nasturcjowa, Niezapominajki, Pagórkowa, Podmokła, Drzewna, Promowa, Dolina Stawów, Pływacka, Potokowa oraz ulice: Brzoskwiniowa, Dzwonkowa, Skowronkowa i Tulipanowa, początek od godz.16.00,
 
Prosimy o zorganizowanie transportu po kapłanów.


W okresie kolędy, w dni powszednie, Msze św. będą odprawiane o godz. 15.00 i poprzedzone Koronką do Bożego Miłosierdzia. Wyjątek stanowią Msze św. wcześniej zamówione na godziny poranne i soboty, w które Msze św. będą o godz.17.00.

3. U ministrantów, w przedsionku kościoła, można nabyć najnowszy numer pisma diecezjalnego „W Służbie Miłosierdzia” – zachęcamy do lektury!