15 kwietnia 2018 – III NIEDZIELA WIELKANOCNA

Administrator: Tomasz Krynicki. Opublikowano w Ogłoszenia parafialne

1. Bóg zapłać wszystkim troszczącym się, na różne sposoby: modlitwą, pracą czy składanymi ofiarami, o nasz  kościół, plebanię i ich otoczenie. Serdeczne dzięki za dzisiejsze ofiary do puszek przed kościołem na remont kaplicy w Halickich z racji Jubileuszu 100 lecia jej powstania!

2. Przyszła niedziela 22 kwietnia 2018 roku – to dzień szczególnej modlitwy za kierowców i wszystkich poruszających się na naszych drogach. Po Mszach św. - modlitwa w tych intencjach i poświęcenie pojazdów mechanicznych oraz wszystkich pojazdów używanych na naszych drogach. Ofiary zbierane przy tej okazji są przeznaczone na pomoc polskim misjonarzom w zakupieniu środków transportu.

Podczas Eucharystii modlimy się za nasze AWSD w Białymstoku i wspieramy ofiarami na tacę. Bóg zapłać!

3. W tym tygodniu:

Zapraszamy na spotkania formacyjno – modlitewne:

wtorek, godz. 18.30 – OAZA, środa, godz. 18.30 – Przyjaciele Oblubieńca, czwartek, godz.18.30 – „Żyć Ewangelią”.

Uczestników zapraszamy również do udziału w  Eucharystii!

W czwartek 19 kwietnia na godz. 17.00

zapraszamy MATKI W MODLITWIE!

4. Ofiary zbierane podczas Wielkiego Postu do skarbonek jako tzw. jałmużna wielkopostna można składać przed obrazem Jezusa Miłosiernego.

5. Szczęść Boże na czekający tydzień !