Niedziele i święta nakazane: 7.00, Halickie – 8.10, 9.30, 11.00, 12.30 i 18.00.

Nabożeństwa Fatimskie

Administrator: Tomasz Krynicki. Opublikowano w Ogłoszenia parafialne

Dzisiaj, po Mszy Św. o godz. 18:00 rozpoczynamy tegoroczne Nabożeństwa Fatimskie połączone z Procesją Fatimską. Zachęcamy do włączenia się w tę formę modlitwy. Co miesiąc, 13 dnia miesiąca (od maja do października włącznie) będziemy modlić się w łączności z Fatimą.

"Matka Boża objawiając się w Fatimie trojgu pastuszkom – św. Hiacyncie, św. Franciszkowi i Łucji - powiedziała, że Pan Jezus chce ustanowić na świecie nabożeństwo do Jej Niepokalanego Serca, aby ludzie Ją lepiej poznali i pokochali. To nabożeństwo ma również charakter wynagradzający Jej Niepokalanemu Sercu za zniewagi wyrządzone przez ludzi. Tym, którzy będą je z wiarą praktykować, Maryja obiecała zbawienie. Poprzez to nabożeństwo mogą się oni przyczynić do ocalenia wielu ludzi od potępienia i zapowiadanych przez Matkę Najświętszą katastrof cywilizacyjnych. Nabożeństwo to uzyskało aprobatę kościelną i od tej pory rozwija się na całym świecie."

Zdjęcia pochodzą z nabożeństw fatimskich w 2017 r.