03 czerwca 2018 – IX NIEDZIELA ZWYKŁA

Administrator. Opublikowano w Ogłoszenia parafialne

1. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim dobrodziejom naszej Parafii. Szczególne dzięki Paniom dbającym o czystość i wystrój kościoła oraz Panom wykonującym prace gospodarcze przy świątyni. Polecamy ich Bogu w naszych wdzięcznych modlitwach.

Dziś w Warszawie i we wszystkich parafiach w Polsce obchodzimy XI Dzień Dziękczynienia za Bożą Opatrzność nad naszą Ojczyzną i każdym z nas. Ofiary do puszek przed kościołem – na Świątynię Bożej Opatrzności w Warszawie jako Wotum Narodowe.

2. Od piątku (01.06) – uczestniczymy w Oktawie Bożego Ciała. Codziennie o godz. 18.00 –  Nieszpory, Msza św., „Czerwcowe” i Procesja Eucharystyczna wokół kościoła. Prosimy o zmobilizowanie się w tych dniach do uczestnictwa w Nabożeństwach.

We czwartek (07.06) o godz. 18.00 –  uroczyste zakończenie Oktawy. Błogosławieństwo dzieci oraz kwiatów i ziół (wianuszki).

Liturgiczna służba ołtarza i dzieci procesyjne otrzymają słodkie upominki.

Osobiście, Serdecznie zapraszam na tę Mszę św., która będzie sprawowana również w mojej intencji z okazji imienin.

Jestem niezmiernie wdzięczny za każdą życzliwość i modlitwę.

- wtorek (05.06) – Wspomnienie Św. Bonifacego, Biskupa i Męczennika

- piątek (08.06) – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze św. świąteczne o godz. 6.30 i 18.00. Na godz. 17.00 zapraszamy Matki w Modlitwie. W tym dniu Nabożeństwo Czerwcowe o godz. 17.45. Nie ma postu!!!

- sobota (09.06) – Wspomnienie Niepokalanego Serca NMP. W tym dniu, z racji na śluby, Nabożeństwo Czerwcowe po Mszy św. o godz. 18.00

W tym dniu na scenie przed Kościołem Niepokalanego Serca Maryi w Białymstoku przy ul. Suchowolca 27 o godz. 16.00  będzie miał miejsce koncert zespołu „Arka Noego” Serdecznie zapraszamy!

W tym tygodniu przypada również I czwartek miesiąca – dzień modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne:

godz. 17.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu (prowadzi Wspólnota Krwi Chrystusa), 17.30 – spowiedź, 17.45 – Nabożeństwo Czerwcowe, a następnie o godz. 18.00 –  Nieszpory Eucharystyczne, Msza św. i Procesja Eucharystyczna wokół kościoła

4. W przyszłą niedzielę będziemy gościli w naszej Parafii Misjonarza z Peru, Ks. Radosława Kowalskiego!

Już dzisiaj polecamy Bogu Jego misyjną posługę!

5. Na 13 czerwca (środa), w Wspomnienie Św. Antoniego z Padwy, Kapłana, planowana jest Msza św. składkowa o godz.18.00 za Jego przyczyną, w intencji żyjących i zmarłych, szczególnie noszących to imię. Zapisy intencji w zakrystii. Po Mszy św. Procesja Fatimska.

6.Szczęść Boże na czekający tydzień!