1 lipca 2018 – XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

Administrator: Tomasz Krynicki. Opublikowano w Ogłoszenia parafialne

1. Serdeczne Bóg zapłać dobrodziejom naszej Parafii, wszystkim troszczącym

się o nasz kościół i jego otoczenie. Dziękuję za tacę na Kurię Arcybiskupią w Białymstoku oraz datki do puszek przed kościołem na remont kaplicy w Halickich.

- wtorek (03.07) – Święto Św. Tomasza Apostoła

- piątek (06.07) – Wspomnienie Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, Dziewicy

W tym tygodniu przypada również:

- I czwartek miesiąca – dzień modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne:

godz. 17.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu (prowadzi Wspólnota Krwi Chrystusa), 17.30 – spowiedź i Msza św. o godz.18.00

- I piątek miesiąca – godz.17.00 – Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja prywatna w intencji przebłagalnej za grzechy przeciwko ludzkiemu życiu, spowiedź (w czasie Adoracji), 18.00 – Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa i Msza św.

- I sobota miesiąca – godz. 8.00 (z racji na śluby wieczorem) – Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja – zapraszamy Matki w Modlitwie, 8.30 – spowiedź i o 9.00 – Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP a następnie Msza św.

3.  UWAGA! W okresie wakacyjnym (w lipcu i sierpniu) będzie (jak co roku) zmieniony porządek Mszy św.

W niedziele nie będzie Mszy św. o godz. 12.30 (dla dzieci), a w dni powszednie o godz. 6.30!

4. Wszystkim wyjeżdżającym na urlopy, letnie wycieczki, obozy, kolonie, życzymy: udanego, radosnego wypoczynku! Przypominamy również, że nie ma czasu wolnego od Pana Boga. Nie bójmy się manifestować naszej przynależności do Chrystusa i Kościoła!