Niedziele i święta nakazane: 7.00, Halickie – 8.10, 9.30, 11.00, 12.30(w lipcu i sierpniu - odwołana) i 18.00.

29 lipca 2018 – XVII NIEDZIELA ZWYKŁA

Administrator: Tomasz Krynicki. Opublikowano w Ogłoszenia parafialne

W naszej Parafii, Dzień Kierowcy i włączenie się w akcję MIVA POLSKA – organizację na rzecz misyjnych środków transportu we współpracy z Krajowym Duszpasterstwem Kierowców. Po Mszach św. będzie miała miejsce modlitwa nad kierowcami i wszystkimi użytkownikami dróg a następnie możliwość poświęcenia pojazdów. Ofiary do puszek przed kościołem  oraz składane z okazji poświęcenia pojazdów będą przeznaczone na rzecz misyjnych środków transportu

Sierpień – miesiącem trzeźwości!

1. Serdeczne Bóg zapłać dobrodziejom naszej Parafii, wszystkim troszczącym się o nasz kościół i jego otoczenie. Szczególnie dziękuję Paniom dbającym o czystość kościoła oraz Panom za troskę o otoczenie świątyni.

- wtorek (31.07) – Wspomnienie Św. Ignacego z Loyoli, Prezbitera

- środa (01.08) – Wspomnienie Św. Alfonsa Marii Liguoriego, Biskupa i Doktora Kościoła

- sobota (04.08) – Wspomnienie Św. Jana Marii Vianneya, Prezbitera

- niedziela (05.08) –  W Halickich – Odpust Przemienienia Pańskiego: 12.30 – Uroczysta Msza św. a następnie Procesja Eucharystyczna przez wieś.  Serdecznie zapraszamy!

W tym tygodniu przypadają również:

- I czwartek miesiąca – dzień modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne:

godz. 17.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu (prowadzi Wspólnota Krwi Chrystusa), 17.30 – spowiedź i Msza św. o godz.18.00

- I piątek miesiąca – godz. 18.00 – Msza św. i Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa

- I sobota miesiąca – godz. 18.00 – Msza św. i Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP

W I piątek i I sobotę (z racji na śluby) Adoracji od godz. 17.00 nie będzie.

Możliwość spowiedzi w tych dniach od godz. 17.30

3. W następną niedzielę Procesja Eucharystyczna po Mszy św. o godz. 11.00. Ta Msza św. będzie sprawowana jako dziękczynna za 9 letnią posługę kapłańską Ks. Daniela Ciulkina w naszej Parafii. Serdecznie zapraszamy!

Taca będzie przeznaczona na KUL i Centrum Pastoralno – Katechetyczne w Białymstoku, a datki do puszek przed kościołem – na bieżące wydatki Parafii.

4. Nowy numer „Gościa Niedzielnego” i „Dróg Miłosierdzia”  do nabycia u ministrantów, w przedsionku kościoła. Zachęcamy do lektury!