Porządek Mszy Świętych

Dni powszednie: 6.30 i 18.00
Dni świąteczne: 6.30, 9.00 i 18.00
Niedziele i święta nakazane: 7.00, Halickie – 8.10, 9.30, 11.00, 12.30 i 18.00.

 


Drukuj

KOLĘDA 2018/2019

Administrator. Opublikowano w Ogłoszenia parafialne

Postarajmy się, aby podczas naszych spotkań kolędowych Rodziny były w komplecie. Niech nie zabraknie wzajemnej życzliwości i troski: o Parafię i siebie. Przy okazji wizyty duszpasterskiej prosimy o ofiary, oczywiście na miarę naszych możliwości, na potrzeby kościoła i prac w nim prowadzonych i planowanych.

 

 27 grudnia (czwartek) 2018 – Halickie i Białostoczek, rozpoczęcie o godz.10.00 (Ci, którzy pracują, mogą przyjąć kapłana w godz. 19:00-21:00 po wcześniejszym powiadomieniu)

28 grudnia (piątek) – Skrybicze, rozpoczęcie o godz. 10.00 (Ci, którzy pracują, mogą przyjąć kapłana w godz. 19:00-21:00 po wcześniejszym powiadomieniu)

29 grudnia (sobota) – Stanisławowo, rozpoczęcie o godz. 10.00

31 grudnia (poniedziałek) – bloki przy ul. Św. Proroka Eliasza, rozpoczęcie o godz. 12.00

2 stycznia (środa) 2019 – Osiedle Kol. Halickie, ulice: Halicka, Zielone Jabłuszko, Pszeniczna, Leśnej Jagody, Cukiniowa, Koperkowa, Sezamkowa, Goździkowa, Nad Potokiem, Nasienna, Lubczykowa, Kowalska, Rozmarynowa, Margarytki i Brzegowa oraz ulice o nowych nazwach w tej okolicy, rozpoczęcie o godz. 16.00

3 stycznia (czwartek) – Kuriany, rozpoczęcie o godz. 19.00

4 stycznia (piątek) – „Nowe Osiedle” w Solniczkach, ulice: Osiedlowa, Bukowa, Świerkowa, Brzozowa i Klonowa rozpoczęcie o godz. 19.00

5 stycznia (sobota) – Solniczki (wieś i kolonie), rozpoczęcie o godz. 12.00

7 stycznia (poniedziałek) – Osiedle Dojlidy Górne, ulice: Solnicka, Sasanki, Paprociowa, Leśne Echa, rozpoczęcie o godz. 16.00

8 stycznia (wtorek) – Osiedle Dojlidy Górne, ulica Dojlidy Górne, po obu stronach, od Brzoskwiniowej do Grabowej i Stoczni Gdańskiej oraz Edukacyjna, Krzywa, Irysowa i Czereśniowa, rozpoczęcie o godz. 16.00      

9 stycznia (środa) – Osiedle Dojlidy Górne, ulica Dojlidy Górne, po obu stronach, od początku („z górki”) do Grabowej i Stoczni Gdańskiej, rozpoczęcie o godz.16.00

10 stycznia (czwartek) – Osiedle Dojlidy Górne, ulice: Krokusowa, Kaktusowa i Stokrotki oraz Poranna, Kolorowa, Przepiórki i Pod Lasem, rozpoczęcie o godz. 16.00

11 stycznia (piątek) – Osiedle Zagórki, ulice: Liniowa, Funkcyjna, Ułamkowa, Cyfrowa, Algebraiczna, Pierwiastkowa, Mnożna, Dodatnia, Geometryczna, Logarytmiczna, Matematyczna, a także ulice o nowych nazwach w tej okolicy oraz Michałowe Pole i Rzeczna, rozpoczęcie o godz. 16.00

12 stycznia (sobota) – Osiedle Dojlidy Górne i Kol. Dojlidy, ulice: Brzoskwiniowa (po obu stronach) na odcinku od Dojlidy Górne do Milowej, Milowa, Holownicza, Mandarynkowa, Deszczowa, Dzwonkowa, Oleandrów, Skowronkowa, Tulipanowa, Kanarkowa, Berberysowa, Wiosłowa, Nasturcjowa, Niezapominajki, Waniliowa, Pagórkowa, Podmokła, Drzewna oraz ulice o nowych nazwach w tej okolicy, rozpoczęcie o godz. 10.00

14 stycznia (poniedziałek) – Osiedle Dojlidy Górne, ulice: Brzoskwiniowa (po obu stronach) na odcinku od Mickiewicza do Dojlidy Górne oraz Dojlidy Górne (po obu stronach) na odcinku od Brzoskwiniowej do Halickiej, Kameliowa, Ananasowa, Cytrusowa, Cytrynowa, a także ulice o nowych nazwach w tej okolicy, rozpoczęcie o godz. 16.00

15 stycznia (wtorek) – Osiedle Dojlidy Górne i Kol. Dojlidy, ulice: Św. Jana Chrzciciela, Astrów, Ostróżki, Motyla, Fiołkowa, Zawilców, Zalesie, Macierzanki, Jastrzębia, Strumykowa i Zabłudowska oraz ulice o nowych nazwach w tej okolicy, rozpoczęcie o godz. 16.00

16 stycznia (środa) – Osiedle Dojlidy Górne i Kol. Dojlidy, ulice: Stoczni Gdańskiej (po obu stronach), Wodna, Falowa, Promowa, Pływacka, Potokowa, Dolina Stawów, Zatokowa, Perłowa oraz ulice o nowych nazwach w tej okolicy, rozpoczęcie o godz. 16.00

17 stycznia (czwartek) – Osiedle Dojlidy Górne, ulice: Kryniczna, Browarowa z obydwu stron oraz Przelotowa, Górna, Maciejki, Jaskrów i Hiacyntowa, rozpoczęcie o godz. 16.00

18 stycznia (piątek) – Osiedle Dojlidy Górne, ulice: Bajeczna, po obu stronach i Majowa, rozpoczęcie o godz. 16.00

 

19 stycznia (sobota) – Osiedle Kol. Dojlidy, ulice: Kol. Dojlidy, Szafirowa, Zielona, Wigierska, Busolowa, Dokerów, Kadłubowa, Pokładowa, Mazurska, Fregatowa, Portowa, Marynarska oraz ulice o nowych nazwach w tej okolicy, rozpoczęcie o godz. 10.00

21 stycznia (poniedziałek) – Osiedle Dojlidy Górne, ulice: Grabowa, Agawy i Leśna Polana, rozpoczęcie o godz. 16.00

22 stycznia (wtorek) - Osiedle Dojlidy Górne, ulice: Daliowa, Kraski, rozpoczęcia o godz. 16.00

 

Istnieje możliwość przyjęcia kapłana po kolędzie przez tych, którzy z różnych powodów nie mogli być w czasie wyznaczonym. Adresy proszę zgłaszać w zakrystii czy kancelarii parafialnej.

Prosimy o zorganizowanie transportu po kapłanów.

W okresie kolędy, w dni powszednie, Msze św. będą odprawiane

o godz. 6.30 i 15.00 (poprzedzone Koronką do Bożego Miłosierdzia).

Wyjątek stanowią soboty, w które Msze św. będą o godz. 6.30 i 18.00.