20 stycznia 2019 – II Niedziela Zwykła

Trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, który zakończy się 25.01.2019 r.

1. W tym tygodniu przypadają:

- 21.01 (poniedziałek) – Wspomnienie Św. Agnieszki, Dziewicy, Męczennicy

- 24.01 (czwartek) – Wspomnienie Św. Franciszka Walezego, Biskupa, Doktora Kościoła

- 25.01 (piątek) – Święto Nawrócenia Św. Pawła Apostoła

- 26.01 (sobota) – Wspomnienie Św. Tymoteusza i Tytusa, Biskupów

2. Bóg zapłać za ofiary, składane w dniu dzisiejszym do puszek przed kościołem, na paczki  ministrantom, scholi i Oazie! Serdeczne dzięki wszystkim Dobrodziejom naszej Parafii.

3. Od 27 grudnia, rozpoczęliśmy wizytę duszpasterską, zwaną tradycyjnie kolędą, w domach naszych Parafian. Postarajmy się, aby podczas naszych spotkań kolędowych Rodziny były w komplecie. Niech nie zabraknie wzajemnej życzliwości i troski: o Parafię i siebie. Przy okazji wizyty duszpasterskiej prosimy o ofiary, oczywiście na miarę naszych możliwości, na potrzeby kościoła i prac w nim planowanych.

Serdeczne Bóg zapłać, za dotychczasową życzliwość i gościnność podczas spotkań kolędowych oraz za składane ofiary na rzecz kościoła i kapłanów.

W czekającym tygodniu, kolęda:

21 stycznia (poniedziałek) Osiedle Dojlidy Górne, ulice: Grabowa, Agawy i Leśna Polana, rozpoczęcie o godz. 16.00

22 stycznia (wtorek) - Osiedle Dojlidy Górne, ulice: Daliowa, Kraski, rozpoczęcia o godz. 16.00

23 stycznia (środa) – Osiedle Dojlidy Górne i Kol. Dojlidy, ulice: Św. Jana Chrzciciela, Astrów, Ostróżki, Motyla, Fiołkowa, Zawilców, Zalesie, Macierzanki, Jastrzębia, Strumykowa i Zabłudowska oraz ulice o nowych nazwach w tej okolicy, rozpoczęcie o godz. 16.00

24 stycznia (czwartek) od godz.16.00możliwość przyjęcia kapłana po kolędzie przez tych, którzy z różnych powodów nie mogli być w czasie wyznaczonym. Adresy proszę zgłaszać w zakrystii czy kancelarii parafialnej.

W okresie kolędy (do 31 stycznia), w dni powszednie, Msze św. są odprawiane o godz. 6.30 i 15.00 (poprzedzone Koronką do Bożego Miłosierdzia).

Wyjątek stanowią soboty, w które Msze św. będą o godz. 6.30 i 18.00.

4. U  ministrantów, w przedsionku kościoła, można nabyć świece gromniczne oraz najnowszy numer pisma diecezjalnego „W Służbie Miłosierdzia” i „Gość Niedzielny” – zachęcamy do lektury!