19 maja 2019 – V NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Bóg zapłać wszystkim dobrodziejom naszej Parafii. Szczególne dzięki Rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za prace porządkowe w kościele i wokół!!! Polecamy ich Bogu w naszych wdzięcznych modlitwach.

2. Polecamy Bożej opiece dzieci (grup: I i II), które dzisiaj po raz pierwszy przyjęły I Komunię św. Od jutra dzieci pierwszokomunijne rozpoczną  „Biały Tydzień”, codziennie o godz. 18.00!

W związku z „białym tygodniem” nie będzie Adoracji od godz. 17.00, a Nabożeństwa Majowe będą odprawiane po Mszy św. wieczornej (ok. godz.18.30).

Zachęcamy również do odprawiania Nabożeństwa Majowego w kaplicach czy przy krzyżach, w miejscowościach poza kościołem, oraz w gronie rodzinnym.

Podczas „Białego Tygodnia”: poniedziałek – zdjęcia grupowe i indywidualne, wtorek – poświęcenie pamiątek, środa – Dzień Dziadków, Chrzestnych i Rodzeństwa, czwartek – Dzień Misyjny, piątek – Dzień Rodziców

- piątek (24.05) – Wspomnienie NMP, Wspomożycielki Wiernych

Dzień modlitwy za Kościół Katolicki w Chinach!

4. Zapraszamy na spotkania formacyjno – modlitewne: poniedziałek, godz. 18.30 – Oaza, środa, godz. 18.30 – Przyjaciele Oblubieńca i czwartek, godz.18.30 – „Żyć Ewangelią”.

Uczestników zapraszamy również do udziału w  Eucharystii i „Majowym”!