Porządek Mszy Świętych

Dni powszednie: 6.30 i 18.00
Dni świąteczne: 6.30, 9.00 i 18.00
Niedziele i święta nakazane: 7.00, Halickie – 8.10, 9.30, 11.00, 12.30 i 18.00.

 


Drukuj

02 czerwca 2019 – VII Niedziela Wielkanocna UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

DojlidyParafia.pl. Opublikowano w Ogłoszenia parafialne

1. Serdeczne Bóg zapłać dobrodziejom naszej Parafii, wszystkim troszczącym się o nasz kościół i jego otoczenie. Dziękuję za ofiary składane na Centrum Opatrzności Bożej – Wotum Narodu.

 

2. W czekającym tygodniu:

 

- poniedziałek (03.06) – Wspomnienie Św. Karola Lwangi i Towarzyszy Męczenników,

- środa (05.06) – Wspomnienie Św. Bonifacego, Biskupa i Męczennika

- sobota (08.06) – Wspomnienie Św. Jadwigi Królowej

 

W tym tygodniu przypadają również:

 

I czwartek miesiąca – dzień modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne:

godz. 17.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu (prowadzi Wspólnota Krwi Chrystusa), 17.30 – spowiedź i o g.18.00 – Nabożeństwo Czerwcowe i Msza św.

I piątek miesiąca – godz.17.00 – spowiedź i wystawienie Najświętszego Sakramentu (adoracja – modlitwa w int. przebłagalnej za zbrodnie przeciwko ludzkiemu życiu – prowadzi Grupa Czcicieli Miłosierdzia Bożego), 18.00 –Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa i Msza św.

 

3. W najbliższą niedzielę (09.06) – Uroczystość Zesłania Ducha Św. Trwamy w Nowennie przed tą Uroczystością, codziennie podczas Nabożeństw wieczornych. Przypominamy o kończącym się czasie spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej. Puszki przed kościołem na Caritas - „Kilometry Dobra”!

 

4. Nabożeństwa Czerwcowe są odprawiane codziennie, przed Mszą św. o godz.18.00. Porządek Nabożeństw wieczornych jest następujący: godz. 17.00 – Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja prywatna, 17.30 – Koronka do Bożego Miłosierdzia i „Czerwcowe” a następnie Msza św. o godz.18.00.

Zachęcamy również do odprawiania Nabożeństwa Czerwcowego w kaplicach czy przy krzyżach, w miejscowościach poza kościołem, oraz w gronie rodzinnym

 

5. Zapraszamy na spotkania formacyjno – modlitewne: poniedziałek, godz. 18.30 – Oaza, środa, godz. 18.30 – Przyjaciele Oblubieńca i czwartek, godz.18.30 – „Żyć Ewangelią”.

Uczestników zapraszamy również do udziału w  Eucharystii i „Czerwcowym”!

 

6. Dziękuję gorąco za pamięć o moich imieninach, modlitwę i zamawiane Msze św. w mojej intencji z tej okazji. Serdecznie zapraszam na Mszę św. z okazji imienin - 07 czerwca na godz. 18.00. Jestem niezmiernie wdzięczny za każdą życzliwość i modlitwę.

 

7. Na 13 czerwca, w Wspomnienie Św. Antoniego z Padwy, Kapłana, planowana jest Msza św. składkowa o godz.18.00 za Jego przyczyną, w intencji żyjących i zmarłych, szczególnie noszących to imię. Zapisy intencji w zakrystii.

8. Szczęść Boże na czekający tydzień!