Porządek Mszy Świętych

Dni powszednie: 6.30 i 18.00
Dni świąteczne: 6.30, 9.00 i 18.00
Niedziele i święta nakazane: 7.00, Halickie – 8.10, 9.30, 11.00, 12.30 i 18.00.

 


Drukuj

09 czerwca 2019 –NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

DojlidyParafia.pl. Opublikowano w Ogłoszenia parafialne

1. W dzisiejszą Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, za odmówienie hymnu                        „O Stworzycielu, Duchu, przyjdź” można zyskać odpust zupełny.

 

2. W czekającym tygodniu:

- poniedziałek (10.06) – Święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła – Dzień Chorego.

Msze św. w naszym kościele o godz.: 6.30 i 18.00.

Od godz.17.30 spowiedź chorych, a następnie o godz.18.00 Msza św., podczas której będzie możliwość przyjęcia Sakramentu Chorych.

W tym dniu na godz.17.00 – zapraszamy „Matki w Modlitwie”!

- wtorek (11.06) – Wspomnienie Św. Barnaby, Apostoła

- czwartek (13.06) – Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Dzień modlitwy o uświęcenie kapłanów! 13 czerwca, to również Wspomnienie Św. Antoniego z Padwy, Kapłana. Msza św. składkowa o godz.18.00 za Jego przyczyną, w intencji żyjących i zmarłych, szczególnie noszących to imię. Zapisy intencji w zakrystii.

Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00! Po Niej Procesja Fatimska!!!

 

3. Najbliższą niedzielę (16 czerwca) obchodzimy  jako Uroczystość Trójcy Przenajświętszej – zakończenie czasu Spowiedzi i Komunii św. Wielkanocnej – zapraszamy tych, którzy nie dopełnili tego obowiązku, w poniedziałek od godz.17.30. Puszki przed kościołem na KUL i CP-K w Białymstoku.

 

4. Nabożeństwa Czerwcowe są odprawiane codziennie, przed Mszą św. o godz.18.00. Porządek Nabożeństw wieczornych jest następujący: godz. 17.00 – Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja prywatna, 17.30 – Koronka do Bożego Miłosierdzia i „Czerwcowe” a następnie Msza św. o godz.18.00.

Zachęcamy również do odprawiania Nabożeństwa Czerwcowego w kaplicach czy przy krzyżach, w miejscowościach poza kościołem, oraz w gronie rodzinnym

 

5. Zapraszamy na spotkania formacyjno – modlitewne: poniedziałek, godz. 18.30 – Oaza, środa, godz. 18.30 – Przyjaciele Oblubieńca i czwartek, godz.18.30 – „Żyć Ewangelią”.

Uczestników zapraszamy również do udziału w  Eucharystii i „Czerwcowym”!

 

6. Dziękuję gorąco za pamięć o mojej Rocznicy Święceń Kapłańskich i imieninach, modlitwę i zamawiane Msze św. w mojej intencji.

 Jestem niezmiernie wdzięczny za każdą życzliwość i modlitwę.

 

7. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim dobrodziejom naszej Parafii. Szczególne dzięki Paniom dbającym o czystość i wystrój kościoła oraz Panom wykonującym prace gospodarcze przy świątyni. Polecamy ich Bogu w naszych wdzięcznych modlitwach.

Dziękuję za ofiary do puszek przed kościołem na Caritas - „Kilometry Dobra”!