30 czerwca 2019 – XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Serdeczne Bóg zapłać dobrodziejom naszej Parafii, wszystkim troszczącym się o nasz kościół i jego otoczenie. Dziękuję za tacę na Kurię Arcybiskupią w Białymstoku oraz datki do puszek przed kościołem na bieżące potrzeby Parafii!

- środa (03.07) – Święto Św. Tomasza Apostoła

- sobota (06.07) – Wspomnienie Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, Dziewicy

W tym tygodniu przypada również:

- I czwartek miesiąca – dzień modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne:

godz. 17.30 – Adoracja Najświętszego Sakramentu (prowadzi Wspólnota Krwi Chrystusa), spowiedź i Msza św. o godz.18.15

- I piątek miesiąca – godz.17.00 – Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja prywatna w intencji przebłagalnej za grzechy przeciwko ludzkiemu życiu, spowiedź (Adorację prowadzi Grupa Czcicieli Miłosierdzia Bożego), 18.00 – Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa i Msza św.

- I sobota miesiąca – godz. 17.00 – Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja – zapraszamy Matki w Modlitwie, 17.30 – spowiedź i o 18.00 – Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP a następnie Msza św.

3.  UWAGA! W okresie wakacyjnym (w lipcu i sierpniu) będzie (jak co roku) zmieniony porządek Mszy św.

W niedziele nie będzie Mszy św. o godz. 12.30 (dla dzieci), a w dni powszednie o godz. 6.30!

4. Wszystkim wyjeżdżającym na urlopy, letnie wycieczki, obozy, kolonie, życzymy: udanego, radosnego wypoczynku! Przypominamy również, że nie ma czasu wolnego od Pana Boga. Nie bójmy się manifestować naszej przynależności do Chrystusa i Kościoła!