4 sierpnia 2019 – XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

SIERPIEŃ – miesiącem trzeźwości!

W Halickich – Odpust Przemienienia Pańskiego: 12.30-Uroczysta Msza św., a następnie Procesja Eucharystyczna przez wieś.  Serdecznie zapraszamy!

1. Serdeczne Bóg zapłać dobrodziejom naszej Parafii, wszystkim troszczącym się o nasz kościół i jego otoczenie. Dziękuję za dzisiejsze ofiary na tacę przeznaczone na KUL i Centr. Form. Past. Kat. oraz datki do puszek przed kościołem na bieżące potrzeby Parafii.

-  wtorek (06.08) – Święto Przemienienia Pańskiego:

Msze św. w tym dniu o godz.: 9.00 i 18.00.

- czwartek (08.08) – Wspomnienie Św. Dominika, Prezbitera

- piątek (09.08) – Święto Św. Teresy Benedykty od Krzyża, Dziewicy i Męczennicy, Patronki Europy

- sobota (10.08) – Święto Św. Wawrzyńca, Diakona i Męczennika

3. W przyszłą niedzielę ofiary do puszek przed kościołem, w ramach akcji „Pomoc Afryce”.

4. Akcja Caritas: „Tornister pełen uśmiechów”. Indywidualnie kupujemy plecaki, które wyposażamy w niezbędne przybory szkolne, potrzebne każdemu dziecku rozpoczynającemu nowy rok szkolny. Pełne plecaki prosimy przynosić do przyszłej niedzieli (25.08), aby można było je przekazać przed rozpoczęciem roku szkolnego najbardziej potrzebującym dzieciom.

5. Nowy numer „Gościa Niedzielnego” oraz „Drogi Miłosierdzia”  do nabycia u ministrantów w przedsionku kościoła. Zachęcamy do lektury!