11 sierpnia 2019 – XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

SIERPIEŃ – miesiącem trzeźwości!

- wtorek (13.08) kolejna rocznica Objawień Fatimskich. Po Mszy św. wieczornej (godz. 18.00) Różaniec Fatimski oraz Procesja z Figurą Matki Boskiej wokół kościoła.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy!

- środa (14.08) – Wspomnienie Św. Maksymiliana Marii Kolbego, Prezbitera i Męczennika.

Jest to dzień modlitewnej pamięci o poległych w więzieniach i obozach.

- czwartek (15.08) – Uroczystość Wniebowzięcia NMP.

Porządek Nabożeństw – niedzielny (Mszy św. o godz. 12.30 nie będzie).

Na każdej Mszy św. poświęcenie plonów i kwiatów.

Ofiary do puszek przed kościołem – na Radio „I” FM.

Msza św. odpustowa w Skrybiczach i Procesja przez wieś  o godz. 12.30.

Mieszkańcy Skrybicz serdecznie zapraszają do wzięcia udziału

w Uroczystości!

- sobota (17.08) – Wspomnienie Św. Jacka, Prezbitera

2. Dzisiajofiary do puszek przed kościołem, w ramach akcji „Pomoc Afryce”. Bóg zapłać!

3. Akcja Caritas: „Tornister pełen uśmiechów”. Indywidualnie kupujemy plecaki, które wyposażamy w niezbędne przybory szkolne, potrzebne każdemu dziecku rozpoczynającemu nowy rok szkolny. Pełne plecaki prosimy przynosić do przyszłej niedzieli (25.08), aby można było je przekazać przed rozpoczęciem roku szkolnego najbardziej potrzebującym dzieciom.

4. Nowy numer „Gościa Niedzielnego” oraz „Drogi Miłosierdzia”  do nabycia u ministrantów w przedsionku kościoła. Zachęcamy do lektury!

5.   Serdeczne Bóg zapłać dobrodziejom naszej Parafii, wszystkim troszczącym się o nasz kościół i jego otoczenie!