Porządek Mszy Świętych

Dni powszednie: 6.30 i 18.00
Dni świąteczne: 6.30, 9.00 i 18.00
Niedziele i święta nakazane: 7.00, Halickie – 8.10, 9.30, 11.00, 12.30 i 18.00.

 


Drukuj

Wspólnota Krwi Chrystusa (WKC)

Administrator. Opublikowano w Statyczne

Wspólnota ta obejmuje świeckich „którzy biorą udział w charyzmacie i działaniu Misjonarzy Krwi Chrystusa i wspierają przez duchowość Krwi Chrystusa życie Kościoła lokalnego, angażując się głównie we własnym środowisku : swojej rodzinie,szkole,wspólnocie ,pracy i w każdym miejscu ,do którego prowadzą ich codzienne drogi życiowe.

 

 

Krew Chrystusa stanowi zadośćuczynienie za grzechy ludzkości. Ona zawsze jest obrazem Zbawiciela „który z miłości do nas oddał swoje życie,abyśmy mogli cieszyć się udziałem w zyciu wiecznym.

Modlitwa do Krwi Chrystusa jest dla każdego kto pragnie rozmawiać z Bogiem .Aby Krew Chrystusa mogła do nas przemówić potrzebujemy nie tylko czasu,ale przede wszystkim spokoju i otwartości serca.

Jeżeli Twoja wrazliwość podpowiada Ci ,by chwalić Boga przez Krew jego Syna,by czcić w sposób szczególny eucharystię i wspierać modlitewnie Papieża,Biskupów,Kaplanów „Misjonarzy i siostry zakonne, zapraszamy do wspólnoty modlitewnej.

Wspólnota Krwi Chrystusa pogłębia swoją duchowość poprzez :

- uczestnictwo w Adoracji Najświętszego Sakramentu w każdy I czwartek miesiąca

-rozważanie Pisma Świętego podczas cotygodniowych spotkań modlitewnych w grupach parafialnych oraz wybierania Słowa Życia na każdy tydzień

uczestnictwo w rekolekcjach i dniach skupienia organizowanych przez WKC

aktywnym uczestnictwie w życiu parafii, przez włączanie się i pomoc organizacji świąt religijnych,procesji i prac na rzecz Kościoła.

 

Informacje w sprawie przystąpienia do Wspólnoty : Tomasz Tobiaszewski tel. 691 513 069