Porządek Mszy Świętych

Dni powszednie: 6.30 i 18.00
Dni świąteczne: 6.30, 9.00 i 18.00
Niedziele i święta nakazane: 7.00, Halickie – 8.10, 9.30, 11.00, 12.30 i 18.00.

 


Drukuj

Schola młodzieżowa

Administrator. Opublikowano w Statyczne

 

Schola młodzieżowa została założona w 2006 roku z inicjatywy ks. Adama i ks. Wiesława.
Jest prowadzona przez Tomasza Krynickiego. 

Aktualnie akompaniuje przy pianinie (Tomasz Krynicki) oraz skrzypcach (Krzysztof Kuk). 

Schola swoim śpiewem upiększa mszę młodzieżową o godz. 11:00. W okresie Triduum Paschalnego lub Bożego Narodzenia schola dziecięca i młodzieżowa łączą się aby podkreślic podniosłośc danej uroczystości.

 

Schola podczas mszy świętej o godz. 11:00

 

Na każdym spotkaniu nasi prowadzący uczą bardzo wielu utworów śpiewanych na chwałę Bożą podczas Mszy Św. Co roku do scholi dołączają nowi członkowie. Skupia ona w sobie młodzież z gimnazjum i wzwyż.

Młodzież podczas próby

 

Co roku są organizowane koncerty kolęd lub inne przedsięwzięcia z pomocą ks. Daniela, które cieszą się uznaniem naszych parafian i nie tylko. Od czasu do czasu schola wraz z oazą i ministrantami wyjeżdża na kilkudniowe zimowiska,spływy kajakowe i rekolekcje, a w czasie roku szkolnego na ogniska i rajdy rowerowe.

Asyż, Włochy, 2011
 

Jeżeli chcesz razem z nami chwalić Pana swym śpiewem podczas Mszy Świętych oraz innych uroczystości zgłoś się do naszych prowadzących lub przyjdż na próbę scholi w każdą niedzielę roku szkolnego o godz 10.

 

Serdecznie zapraszamy!